Melltartók
a márka Triumph
MegvenniSegítségre van szüksége? +3614451290
A paplan- és párnahuzat mintája kétoldalas. Ehhez a mintához fehér, szürke, krémszínű vagy élénksárga színű lepedőt javasolunk használni.
Vasalást nem igénylő krepp ágyneműhuzat 100%-os pamutból
Az ágyneműhuzat nagyon finom, 100%-os pamutszövetből gyártott, amely grammsúlya 130g/m2. A kreppanyagot speciális kezeléssel hozzák létre. Ennek köszönhetően az ágyneműt nem kell vasalni. A szövet nagy sűrűségű, rendkívül finom szálakból áll, ezért nagyon finom tapintású. Az ágyneműhuzat mérettartalékkal készült a mosás utáni összemenés ellen. Az ágyneműhuzat Csehországban gyártott. Népszerű cipzáras megoldású.
A párnahuzat mintája az anyag szabásától függően változik.
Összetétel: szövet 100%-os krepp-pamut, vászonkötés, nyomtatott
Mosási hőfok: 60°, javasoljuk, hogy kifordítva és összecipzározva mossa, csak a sarkainál felakasztva szárítsa, valamint csak "COLOUR" megjelölésű, színes ruhák mosására való mosószerrel mossa.
A csomagolás tartalma: 1+1, 1db 140x200cm-es paplanhuzat + 1db 70x90cm-es párnahuzat
A fotón látható színárnyalatok nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak. Ez függhet monitora beállításaitól és a használt fotó minőségétől.
Paraméterek
Kövesse a termék címkéjén található mosási szimbólumokat.
Értékelés
Nincs minősítés
Ennek a terméknek még nincsenek véleményei.
Információk az értékelések beszerzéséről